Projelerimiz | İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

Tic. Unv_EK TERCIH KMP._FB Görseli_1200x628px-02Uluslararası Fuarlara Katılım İstanbul Ticaret Odasının Üniversitesinde
İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencilerinden Uluslararası fuar takımına katılan ve içerisinde başarı gösteren öğrencileri her hangi bir ücret talep etmeden İstanbul Ticaret Odasının katıldığı fuarlara davet eder.

Tic. Unv_EK TERCIH KMP._FB Görseli_1200x628px-03

Pearson’ın Akredite Ettiği İngilizce Hazırlık Okulu İstanbul Ticaret Odasının Üniversitesinde
Pearson Akreditasyonu, kurum içinde sunulmak üzere ve yine kurum içinde değerlendirmek üzere tasarlanan eğitim veya öğrenim programlarına sahip olan üçüncü parti kuruluşlar için uluslararası ve bağımsız bir sistemdir.

Tic. Unv_EK TERCIH KMP._FB Görseli_1200x628px-01

Mezuniyet Sonrası %84 İş Bulma Oranı İstanbul Ticaret Odasının Üniversitesinde
2016 yılında yapılan mezun aramalarında mezunlarımızın verdiği bilgi baz alınmış olup, 8432 kişi arasında 3492 kişi ile görüşülmüştür.

Tic. Unv_EK TERCIH KMP._FB Görseli_1200x628px-04Teknopark İstanbul’da Part-time İş İmkanı İstanbul Ticaret Odasının Üniversitesinde
Başta Mühendislik Fakültesi öğrencileri olmak üzere öğrencilerimiz ortağı olduğumuz Teknopark İstanbul’da önce staj sonra gösterdikleri başarıya göre Part-time istihdam edilir.

Tic. Unv_EK TERCIH KMP._FB Görseli_1200x628px-06Girişimci Öğrencilere Danışmanlık, Finansman ve Patent Desteği İstanbul Ticaret Odasının Üniversitesinde
Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) ve Teknoloji Transfer Ofisimiz (TTO) fikri ve projesi olan öğrencilerimize ücretsiz danışmanlık ve patent desteği vermektedir. Ayrıca projelere finansman desteği bulunması konusunda yardımcı olmaktadır.

Tic. Unv_EK TERCIH KMP._FB Görseli_1200x628px-05Ücretsiz Sertifika Eğitim Programları İstanbul Ticaret Odasının Üniversitesinde;
Öğrencilerimiz üniversite normal öğrenim süreleri boyunca 2 adet ücretsiz sertifika eğitim programı alırlar, bu programlardan 1 tanesi zorunlu, 1 tanesi alanlarına göre seçmelidir.

 

İSTANBUL TİCARET ODASININ ÜNİVERSİTESİNDE

AYRICALIKLISINIZ

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10