Farabi Bölüm Koordinatörleri

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ
İstatistik Yrd. Doç. Dr. Özlem Deniz Başar odeniz@ticaret.edu.tr
Psikoloji Prof.Dr. Timuçin Oral toral@ticaret.edu.tr
Matematik Doç. Dr. Necip Şimşek nsimsek@ticaret.edu.tr
Sosyoloji Yrd.Doç.Dr. Erhan Berat Fındıklı ebfindikli@ticaret.edu.tr
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
Halkla İlişkiler Yrd. Doç. Dr. Gözde Öymen Dikmen goymen@ticaret.edu.tr
Medya ve İletişim Sistemleri Doç.Dr. Oya Şakı Aydın osaydin@ticaret.edu.tr
Görsel İletişim ve Tasarım Doç. Dr. Ala Sivas asivas@ticaret.edu.tr
MÜHENDİSLİK VE TASARIM FAKÜLTESİ 
Fakülte Koordinatörü Prof. Dr. Sibkat Kaçtıoğlu skactioglu@ticaret.edu.tr
Bilgisayar Mühendisliği Prof. Dr. Rıfat Yazıcı ryazici@ticaret.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Prof. Dr. Sibkat Kaçtıoğlu skactioglu@ticaret.edu.tr
Moda ve Tekstil Tasarımı Öğr. Gör. Gülay Kaygusuz gkaygusuz@ticaret.edu.tr
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Prof. Dr. Ayşen Akpınar aakpinar@ticaret.edu.tr
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Yrd.Doç.Dr. Erdinç Öztürk eozturk@ticaret.edu.tr
Mekatronik Mühendisliği Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul Çetinsoy ecetinsoy@ticaret.edu.tr
Mücevherat Mühendisliği Prof. Dr. Metin Yerebakan myerebakan@ticaret.edu.tr
TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Uluslararası İlişkiler Yrd. Doç. Dr.Halil İbrahim Yenigün hiyenigun@ticaret.edu.tr
Muhasebe ve Denetim Yrd.Doç.Dr.İlker Kıymetli Şen ilksen@ticaret.edu.tr
İşletme TR/ING Öğr.Gör.Dr.Pınar Başar pozturk@ticaret.edu.tr
İktisat TR/ING Yrd.Doç.Dr. Gülçin Tapşın gtapsin@ticaret.edu.tr
Uluslararası Ticaret Yrd.Doç.Dr. Öykü İyigün oiyigun@ticaret.edu.tr
Bankacılık ve Finans Yrd.Doç.Dr.Hicabi Ersoy hersoy@ticaret.edu.tr
HUKUK FAKÜLTESİ
Hukuk Yrd.Doç.Dr.Nagehan Kırkbeşoğlu nkirkbesoglu@ticaret.edu.tr
UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
Tüm Programlar Yrd. Doç. Dr. Okşan Artar okibritci@ticaret.edu.tr
MESLEK YÜKSEKOKULU
Bilgisayar Programcılığı Dr. Serab Onursal sonursal@ticaret.edu.tr
Lojistik Öğr. Gör. Nagehan Uca nuca@ticaret.edu.tr
Dış Ticaret Yrd. Doç. Dr. Melike Kıvanç Sudak mksudak@ticaret.edu.tr
Havacılıkta Yer Hizmetleri Uzm. Öğr. Gör. Mustafa Emre Civelek ecivelek@ticaret.edu.tr
Hava Lojistiği Öğr. Gör. Mustafa Emre Taşçı metasci@ticaret.edu.tr